Warsztaty filmowe SPAM

BEZPŁATNE warsztaty SPAM Kina Niezależnego ruszają już w czwartek 27 sierpnia. ZAPRASZAMY wszystkich zainteresowanych do pracy nad spotami społecznymi i videoklipami.

Już po raz trzeci zapraszamy na SPAM Warsztaty Kina Niezależnego, które odbędą się w czwartek i piątek 27 i 28 sierpnia 2015r. Tym razem, pod okiem Piotra Żukowskiego, Izabeli Maciuszek i Pawła Sarbinowskiego będziemy mówić o krótkich formach filmowych takich jak spoty społeczne czy videoklipy.

Jak zwykle zaczniemy od pomysłu, a skończymy na realizacji filmu, który obejrzeć będzie można już na 8 SPAM Przeglądzie Kina Niezależnego w Pleszewie, który odbędzie się w dniach 11-12 września 2015. Warsztaty wspiera Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie oraz Dom Kultury w Pleszewie.

Zapraszamy na BEZPŁATNE warsztaty:

Czwartek 27 sierpnia i w piątek 28 sierpnia od godziny 9.00 do 16.00

Dla kogo warsztaty: Dla każdego chętnego, bez względu na wiekJ

Miejsce: Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie, Lokalne Centrum Wolontariatu w Pleszewie, ul. Św. Ducha 5/13 Pleszew

Na zgłoszenia czekamy do środy 26 sierpnia: dołączajcie do wydarzeniaJ piszcie na fejsie, lub na e-maila: wolontariat.pleszew@gmail.com

Na górę
Centrum Wolontariatu w Pleszewie 2012 Profesjonalne rozwiązania internetowe