IV Pleszewska Gra Miejska zaproszenie do udziału

Do 10 czerwca (środa) czekamy na zgłoszenie drużyn do udziału w IV Pleszewskiej Grze Miejskiej. Gra odbędzie się 19 czerwca (piątek) 2015r.

Tegoroczny tytuł gry to POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ ARKI.

19 czerwca 2015r. (piątek) o godzinie 10.00, rusza kolejna, IV Pleszewska Gra Miejska „Poszukiwacze zaginionej ARKI”.W tym roku podczas gry uczestnicy przeniosą się do roku 2018, kiedy Ziemia znajduje się w postapokaliptycznej rzeczywistości.

Na dobry początek DNI PLESZEWA 2015r!


Jeżeli posiadasz najwspanialszych przyjaciół, z którymi łączy Cię wspólna pasja i jesteście jedną zgraną paczką, chodzicie razem do szkoły, działacie w stowarzyszeniu, klubie sportowym, Kole Gospodyń Wiejskich, grupie nieformalnej, grupie uczniowskiej- zgłoś swoją drużynę!

 

Do kiedy zgłoszenia?
Do 10 czerwca 2015r. (środa) na formularzu pobranym ze strony www.wolontariat.pleszew.info

 

Kto może wziąć udział w IIPGM:

Do uczestnictwa zapraszamy osoby w wieku od lat 13 do 113! (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest w drużynie pełnoletni kapitan). Drużyna musi liczyć 5 osób. Zapraszamy przedstawicieli szkół, stowarzyszeń, grup nieformalnych, grup pracowniczych, reprezentacje osiedli, amatorskie grupy sportowe i każdego kto zechce się przyłączyć!

 

Tematyka gry?

Przenosimy się do roku 2018.

Na skutek globalnej katastrofy ludzkość prawie wyginęła, zostało tylko kilka ostatnich kilkuosobowych grup ludzi, które mogą przeżyć.

Jedyną szansą na ratunek jest odnalezienie ARKI. Biblijnego statku ratunkowego wybudowanego przez Noe. Arka na której znajduje się wszystko potrzebne do przeżycia została ukryta na terenie Pleszewa, a informacje które pomogą ją odnaleźć znajdują w kapsułach czasu ukrytych około 100 lat temu w okolicy Ratusza i szkoły, o której wiadomo tylko tyle, że ponoć potocznie nazywano ją "jedynką". Niestety Arka może pomieścić tylko 4-5 osób, zatem tylko jedna z 10-ciu ocalałych grup znajdzie tam dla siebie miejsce.

Nagroda główna dla zwycięskiej drużyny:nowoczesne i dizajnerskie KUBKI TERMICZNEJ

Dla wszystkich uczestników gry:kubki z logo IVI Pleszewskiej Gry Miejskiej.


Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje:

Powiatowa Świetlica Środowiskowa dla młodzieży dojeżdżającej w Pleszewie- LOKALNE CENTRUM WOLONATARIATU   przy ul. Św. Ducha 5/13.

 

Więcej informacji oraz REGULAMIN na naszej stronie internetowej www.wolontariat.pleszew.info lub pod numerem telefonu: 62 7427 680 lub 664054396

Nie zastanawiaj się, dołącz do nas i poczuj smak prawdziwej przygody!

 

IV_Pleszewska_Gra_Miejska_zaproszenie.doc

IV_Pleszewska_Gra_Miejska_formularz.doc

IV_Pleszewska_Gra_Miejska_regulamin.doc

IV_Pleszewska_Gra_Miejska_zgoda_rodziców.doc

Na górę
Centrum Wolontariatu w Pleszewie 2012 Profesjonalne rozwiązania internetowe