500 zł zebraliśmy dla Sylwii

Rok temu nasza wolontariuszka Sylwia Bocianowska uległa wypadkowi, który przykuł ją do łóżka i pozbawił świadomości. Aktualnie Sylwia przebywa w szpitalu i planowane jest wybudzanie jej ze śpiączki. Na to wszystko jednak potrzebne są pieniądze. Sama modlitwa, życzenia, nie wystarczą. Dlatego z całym naszym wolontariackim, pleszewskim kręgiem organizujemy między nami zbiórki pieniędzy, po to by wspomóc rodzinę Sylwii, w wybudzeniu, w rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu.

Wolontariusze przesyłają pieniądze na subkonto stworzone do zbierania pieniędzy na leczenie naszej koleżanki. Dodatkowo Świetlica Pleszew Centrum Wolontariatu zorganizowała zbiórkę pieniędzy wśród wolontariuszy biorących udział w Wielkopolskim Dniu Wolontariatu w Poznaniu - zebrano 500 zł.

 

W naszym życiu nic nie jest przewidywalne ani trwałe. Nic  nie jest dane raz na zawsze. Spotyka nas mnóstwo dobrych rzeczy, ale w naszym otoczeniu tragedii niestety też nie mało.

 

Dziękujemy Wolontariuszom!

 

 W spotkaniu i do akcji włączyli się wolontariusze Zespołu Szkół w Choczu Ciepłe Serce, Zespół Szkół Publicznych w Lenartowicach, Gimnazjum nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie, Pleszewska Dwójka, Zespół Szkół Publicznych w Taczanowie.Poza tym duża ekipa ze szkół ponadgimnazjlanych:ZST Pleszew, Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie, no i Świetlica Pleszew Centrum Wolontariatu 

 

Już nieraz udowodniliście, jak bardzo można na was liczyć w obliczu podbramkowej sytuacji.

 

Może Ty też chcesz się dołączyć do zbiórki ? wiecej info w linku --à

 

https://www.facebook.com/pomozsylwiisieobudzic/

 

Sylwii życzymy, powrotu do zdrowia.

 

Na górę
Centrum Wolontariatu w Pleszewie 2012 Profesjonalne rozwiązania internetowe